Artūras Bulota
Co-founder @Talent Garden Kaunas

Artūras Bulota daugiau nei dešimtmetį dirba reklamos ir komunikacijos specialistu. Nuo dizainerio, kūrybos vadovo iki vadovavimo didžiausiai kūrybinei agentūrai Kaune. Per visą tą laiką Artūras sukaupė stiprų kūrybiškumo, reklamos įvaizdžio, projektų valdymo bei vadybos žinių portfelį. Šiuo metu vysto tarptautinį bendradarbystės (co-working) centrą Talent Garden Kaunas, yra vienas iš laiko planavimo įrankio Purfect įkūrėjų, oficialus FUJIFILM X fotografas Lietuvoje.


Vilma Čingienė

Vilma Čingienė yra Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo fakulteto Vadybos instituto profesorė. Turi ilgametę akademinę ir tyrimų patirtį sporto valdymo, verslo ir ekonomikos srityse. Ji yra magistro studijų programos „Sporto industrijų valdymas“ kūrėja ir koordinatorė. V.Čingienė buvo Lietuvos atstovė Europos Komisijos ekspertų grupėje „Ekonominė sporto dimensija“ (2014-2017 m.) ir „Sporto statistika“ (2011-2014 m.). Ji yra Europos sporto ir užimtumo observatorijos (EOSE) valdybos narė ir generalinė sekretorė. Jos mokslinių tyrimų interesai yra socialinė ir ekonominė sporto plėtra, sporto žmogiškųjų išteklių valdymas.


Ramūnas Povilanskas

Ramūnas Povilanskas (g. 1962 m.), fizinių mokslų dr. (1998 m.), biomedicininių mokslų habil. dr. (2009 m.), Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Rekreacijos ir turizmo katedros profesorius. Profesiniai interesai: regionų turistinis įvaizdis ir jo tarptautinė sklaida, sveikatingumo ir geros savijautos turizmo geografija, veiksniatinklių teorija ir jos praktinis taikymas darnaus turizmo sferoje.

Gediminas Miškinis
Lietuvos Respublikos ūkio viceministras

Vilniaus universitete įgijo ekonominės kibernetikos specialybę (1984 m.). Baigė aspirantūrą – matematiniai metodai ekonomikoje (1992 m.). Ilgus metus darbavosi Lietuvos Respublikos ekonomikos ir ūkio ministerijose. Taip pat kurį laiką buvo Vilniaus miesto savivaldybės mero patarėju bei administracijos direktoriaus pavaduotoju. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Alumni draugijos steigėjas (2004 m.) ir buvęs Tarybos narys.